15 czerwca, 2024

Home Mapka
WIATA - mamy pozwolenie na budowę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 15 Luty 2011 13:39

Drodzy Mieszkańcy i Przyjaciele Łęcza,

 Po długich staraniach udało nam się w końcu zrealizować plan. Uzyskaliśmy pozwolenie na budowę wiaty. Ma ona stanąć na placu przy wjeździe do naszej miejscowości i będzie służyć zarówno wszystkim mieszkańcom Łęcza jak i turystom. 

Jak wiecie miejscowość nasza została włączona  do grupy okolicznych wiosek pod wspólnym tytułem "Wioski tematyczne - miejsca z duszą". Po długich debatach mieszkańcy  zdecydowali, że Łęcze to " Wioska Wiatru i Podcieni" i to właśnie do tematu PODCIENI  nawiązuje nasza wiata. Jest to duża budowla, która ma pomieścić sporą grupę biesiadników, więc i pracy będzie wiecej.

Przed nami kolejne karkołomne zadanie - budowa. Pozyskaliśmy już wstępnie nieco środków na realizację tego zadania, mamy wstępne deklaracje sponsorów, przede wszystkim Pana Ryszarda Zagalskiego. To ciągle jednak za mało.

Liczymy na pomoc wszystkich mieszkańców i przyjaciół Łęcza. Potrzebne będą zarówno materiały budowlane (żwir, cement, stal, drewno, stare cegły i dachówki) jak i pomoc przy budowie. Powstała już pierwsza grupa robocza ochotników, w skład której wchodzą:

Tomasz Rygiel,

Krzysztof Piotrowski

Zdzisław Jeleniewski

Jarosław Krupa

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej pracy. Szczególnie liczymy na firmy budowlane. Wszelka pomoc i wsparcie mile widziane.

Prosimy o kontakt pod numerem 607604430

 

© Łęcze 2009